Clean kill 450 ml (pouze na prostředí)

Kód: CLEAN
395 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Clean Kill je 100 % náhradou produktu Bio Kill na prostředí.
Nepostradatelný pomocník v boji proti hmyzu. Přednostní tohoto nového insekticidu je jeho inovativní patentovaná dvousložková receptura, která zabezpečuje okamžitý knock-down efekt na široké portfolio hmyzu při postupném uvolňování po dobu až 9 týdnů. Clean Kill působí kontaktně s okamžitým a dlouhotrvajícím účinkem proti veškerému lezoucímu a létajícímu hmyzu včetně much domácích, komárů, švábů, mravenců domácích, rybenek, štěnic, klíšťat, blech, molů, roztočů, termitů, vos, domácích pavouků a vší.

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • vhodný hlavně pro vnitřní prostory, ale i v přímém okolí obytných budov
  • bezpečný a rychlý účinek
  • dlouhodobá ochrana – až 9 týdnů, díky patentovanému systému mikrokapsule
  • knock down efekt – působí okamžitě
  • proti širokému spektru hmyzu
  • inovativní receptura snižuje riziko intoxikace pro savce

Složení:

Účinné látky: 1R-trans phenothrin (CAS č. 26046-85-5) 1,0 g/l (0,10 %), pralethrin (CAS č. 23031-36-9) 0,1 g/l (0,01 %).

Návod k použití:

Pouze na prostředí.
Nádobku před použitím minimálně 15 sekund protřepejte!
Před prvním použitím sprej nejdříve nastříkejte na malou plochu povrchu používané látky, abyste se ujistili o barevné stálosti a vyloučili tvorbu skvrn. Držte sprej ve vzdálenosti 30 cm od povrchu a rozprašujte, dokud nebude mírně vlhký. Zabraňte kontaminaci potravin a pitné vody. Při aplikaci zakryjte plochy pro přípravu pokrmů a nádobí. Před postřikem zakryjte akvária a ptačí klece. Nepoužívejte jako osvěžovač vzduchu. Nepoužívejte při dešti a obsah nevylévejte do kanalizace nebo vodního prostředí. Přípravek má neutrální zápach, snadno se smývá, je nehořlavý, neoxidující a nevýbušný, bez hnacích plynů. Biologicky rozložitelný. Není určen pro použití na lidi.

Doporučené dávkování:

  • použijte 50 ml/m2 přípravku pro ošetření neporézních povrchů
  • použijte 100 ml/m2 přípravku pro ošetření porézních povrchů

Bezpečností opatření:

Před použitím si prosím přečtěte pozorně instrukce. Uchovávejte mimo dosah dětí a zvířat. Skladujte mimo potraviny. Při aplikaci nepijte a nejezte a po použití si řádně umyjte ruce vodou. Nevdechujte sprejovou mlhu a vyhýbejte se kontaktu s pokožkou. Toxický pro ryby a včely. Škodlivý pro vodní organismy a vodní prostředí i dlouhodobě. Nevypouštějte do kanalizace a odpadních vod.

Skladování a likvidace:

Při skladování v původním obalu při pokojové teplotě zůstává přípravek stabilní po dobu nejméně 3 let. Uživatel tohoto přípravku odpovídá za jakékoliv škody způsobené nesprávným použitím. Nádoba musí být zlikvidována až po úplném vyprázdnění a způsobem šetrným k životnímu prostředí. Neprodávejte nevyužitý přípravek. Nepoužívejte nádobu opakovaně.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: