Omlouváme se za zpoždění, na spuštění e-shopu intenzivně pracujeme. V případě dotazů a objednávek mailujte nebo volejte +420 723 173 203
Děkujeme :-)

Dromy Zvápenatělé mořské řasy 500g

Kód: 00905
Neohodnoceno
205 Kč 178,26 Kč bez DPH
Skladem

Mineralizované mořské řasy pro vyrovnání nadbytku fosforu při krmení syrovou stravou B.A.R.F.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mořské řasy rodu Lithothamnium se získávají jako odumřelý materiál ze dna moře u západního pobřeží Irska v čistých, chladných a neznečištěných vodách Atlantiku. Řasy jsou bohaté na minerály, především vápník, hořčík a dalších 72 stopových prvků. I když se v podstatě jedná o sloučeninu uhličitanu vápenatého, jeho nutriční hodnota je ve fyzikální struktuře, která zabezpečuje pomalé uvolňování minerálů s vysokou vstřebatelností. 

Zvápenatělé mořské řasy rodu Lithothamnium mají zvláštní porézní strukturu podobnou včelím plástům, díky které mají výbornou schopnost dlouhodobě regulovat hladinu žaludeční kyselin a tak podporovat správné zažívání. Jako přírodní multiminerální složka přináší do krmné dávky Vašeho psa zdroj vysoce vstřebatelného biologicky aktivního vápníku a zároveň významný zdroj důležitých minerálních látek a stopových prvků nezbytných pro celkové zdraví, pružnost a pevnost kostí a také zažívání.

Doporučujeme užívat při:
krmení čerstvým masem k vyrovnání poměru fosforu a vápníku
a ke stabilizaci pH žaludku.

Deklarované jakostní znaky v kg:
Vápník28 %
Hořčík5 %
1 gram zvápenatělých řas obsahuje 280 mg vápníku a 50 mg hořčíku.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: