Hippolyt Irish mash 15kg

Kód: 00494
600 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Tradičně dietetický krmný doplněk. Chutná hotová směs s nízkých obsahem obilovin pro povzbuzení trávení a látkové výměny.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tradičně dietetický krmný doplněk. Chutná hotová směs s nízkých obsahem obilovin pro povzbuzení trávení a látkové výměny. Tato lehce připravitelná a nanejvýš chutná směs povzbuzuje trávení a látkovou výměnu a neměla by chybět ve dnech odpočinku a stání, při výměně srsti nebo po nemocech. Rychlá příprava bez vaření, možná i se studenou vodou. Podporuje trávení, obsahuje byliny. Nízký obsah škrobů 

Složení:
Pšeničné otruby, ječmenné vločky, směs olejů ze semínek (lněné semeno, slunečnicové semeno) 9,2%, celozrnné ovesné vločky 9,0%, kukuřičné vločky, melasa z cukrové řepy, jablečné výlisky, řízky z cukrové řepy, travní řezanka sušená teplým vzduchem, slupky vinné révy, jablečný sirup, pivovarské kvasnice 1,4%, sůl, pšeničné klíčky, sladová kvasnicová mladina 1,0%, směs olejů (lněný, slunečnicový a z kukuřičných klíčků) lisovaných za studena 1,0%, extrakt z jader vinné révy, kukuřičné klíčky, koriandr 0,5%, vápník z mořských řas.

Doporučené dávkování:
Na každých 100 kg tělesné hmotnosti koně rozmíchat cca 70 – 200 g Irish Mash ve stejném množství teplé až horké vody, nechat odstát cca 15 minut a podávat koni teplé. V letních měsících může být Irish Mash připravován také se studenou vodou, přičemž čas potřebný pro nabobtnání se zvyšuje na 30 minut. Zpravidla se krmí 1 – 3 krát týdně, v případě potřeby je možno nabízet ve zredukovaném množství i denně.

Obsah balení: 15kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: