Hippolyt Struktur Energetikum 20 kg

Kód: 00829
900 Kč
Na dotaz
Možnosti doručení

Toto jedinečné müsli je živinový koncentrát postavený na bázi obilných klíčků. 20kg

Detailní informace

Detailní popis produktu

Toto jedinečné müsli je živinový koncentrát postavený na bázi obilných klíčků. Ty jsou vynikajícím zdrojem vitaminů a kvalitních aminokyselin. Dále obsahuje oleje a olejnatá semena, byliny, mořské řasy, výlisky ovoce, pivovarské kvasnice a další vyjímečné komponenty.

Směsi olejů, které jsou za studena lisovány, vnáší do krmiva omega 3 a 6 mastné kyseliny v ideálních poměrech. V tomto krmivu je zastoupen lněný olej, slunečnicový olej a olej z kukuřičných klíčků. Dále oleje ze semínek, jako je černucha či fenykl. Olej z černuchy má příznivé účinky při alergiích a při kožních potížích, žaludečních vředech a působí antibakteriálně. Fenykl podporuje trávení, len působí jako ochrana na celý trávicí trakt. Bylo vypozorováno, že omega 3 mastné kyseliny mají příznivý vliv na redukci zánětu. Společně tak tyto oleje a semínka působí na skvělou kondici kůže, kopyt, zažívání a celého organismu. Tuk je též velmi dobrým zdrojem energie, která je bezpečná pro koně s metabolickými poruchami a lehce vzrušivé koně.

Složení:
Kukuřičné klíčky, ječmenné vločky, jablečné výlisky, jablečný sirup, byliny (máta peprná, koriandr, šalvěj, fenykl, majoránka, řebříček, kmín, anýz, oregáno) 6,8%, kukuřičné vločky, pšeničné klíčky, vojtěšková řezanka, řízky z cukrové řepy, travní řezanka sušená teplým vzduchem, melasa z cukrové řepy, směs olejů (lněné , slunečnicové a kukuřičné klíčky) 2,8%, vápník z mořských řas, směs olejů ze semínek (lněné semeno , slunečnicové semeno, fenyklové semeno, černochové semeno) 2,6%, otruby z ovesných slupek, celozrnné ovesné vločky 2%, rýžové klíčky, pšeničné klíčky, sůl, moučka z mořských řas, slupky vinné révy, česnek, pivovarské kvasnice, pšeničné otruby, extrakt z hroznového cukru, DL – metionin, L – lysin, himálajská sůl.

Doporučené dávkování:
Přikrmování krmiva Struktur Energetikum je obecně vhodné pro všechny typy koní. Pro velké koně doporučujeme 1 kg denně, pro sportovní koně ve vysoké zátěži maximálně 1,5 kg denně k obvyklé denní dávce z obilovin a objemovému krmivu. O stejné množství by měl být snížen příjem energetického krmiva. Není třeba dodávat další minerální doplňky. U malých koní, pony a u koní s nízkou potřebou energie může být Struktur Energetikum použito jako jediné energetické krmivo v denní dávce 150 – 200 g na každých 100 kg tělesné hmotnosti koně a den.

Obsah balení: 20kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: