Nativia Senior&Light 3kg

Kód: 00473
280 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Kompletní krmivo s kuřecím masem a rýží, pro starší psy od 8 až 10 let, nebo pro dospělé psy s nižší aktivitou či sklonem k obezitě. 3kg

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kompletní krmivo s kuřecím masem a rýží, pro starší psy od 8 až 10 let, nebo pro dospělé psy s nižší aktivitou či sklonem k obezitě.

Nativia Senior&Light Chicken & Rice je kompletní vyvážené krmivo určené pro starší psy všech plemen, od 8 až 10 let věku, nebo pro všechny dospělé psy, kteří mají méně aktivity či mají sklony k obezitě. Granule obsahují dehydrované drůbeží maso a celkově 73 % bílkovin živočišného původu. Obvyklá kombinace obilovin a brambor je nahrazena pouze kvalitní rýží, která je skvěle stravitelná a nezatěžuje organismus. Receptura dále obsahuje vyvážený poměr omega-3 a omega-6 mastných kyselin pro zdravou kůži a srst, prebiotika a probiotika na podporu imunity, juku na redukci zápachu a méně energie pro psy s minimální aktivitou.

Složení:
Zrna obilovin a výrobky z nich získané (kvalitní rýže 53%); Výrobky ze suchozemských zvířat a výrobky z nich získané (kvalitní drůbeží dehydrované maso 30%, drůbeží tuk 2%); Hlízy, kořeny a výrobky z nich získané (cukrovarské řízky sušené 5,5%, extrakt z čekanky 0,1%); Minerální látky; Ryby, ostatní vodní živočichové a výrobky z nich získané (lososový olej 0,5%); Pivovarské kvasnice; Ostatní rostliny, řasy a výrobky z nich získané (juka 0,02%)

Aditiva na 1 kg:
Stopové prvky: Fe 200 mg (doplněno síranem železnatým monohydrátem), Cu 14 mg (doplněno síranem měďnatým pentahydrátem), Mn 72 mg (doplněno oxidem manganatým), Zn 157 mg (doplněno oxidem zinečnatým), I 1 mg (doplněno jodidem draselným), Co 0,7 mg (doplněno síranem kobaltnatým heptahydrátem), Se 0,25 mg (doplněno seleničitanem sodným)

Vitamíny: vitamin A 20000 m.j., vitamin D3 2000 m.j., vitamin E (RRR alfatokoferol) 300 mg, kyselina nikotinová 133 mg

Mikroorganismy: Enterococcus faecium NCIMB 10415 1x10 9 CFU

Obsah balení: 3kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: