Glyx-Wiese Heucobs 20Kg

Kód: HIPPOLYT1
565 Kč
Na dotaz
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Suchá píce – základ plnohodnotného krmení

Papírový pytel - 20 kg

Aromatická suchá píce nejlepší kvality je pro koně nejen skvělým požitkem, ale také základem pro zdraví a pocit pohody. Dobrá kvalita suché píce pečuje o střeva a optimalizuje procesy látkové výměny a imunitní systém. Surová píce je považována za zásadotvornou, má odkyselující vlastnosti a slouží tím i k regeneraci svalového a kloubního aparátu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 Bohatá na bylinky a trávy s nízkým obsahem fruktanu
• Hygienicky kvalitní základní krmivo
• S nízkým obsahem prachu a nečistot

Senné granule poskytují nejen možnost zvýšení hodnoty krmné dávky píce, ale jsou vhodné i jako náhrada sena nebo dodavatel energie prostřednictvím trávení vlákniny v tlustém střevě. Senné granule jsou maximálně čistý přírodní produkt z množství rozmanitých bylin a trav z oblasti Bodamského jezera. Zvláště šetrný proces sklizně a zpracování zachovávají v maximální míře obsah přírodních látek a strukturu vlákna travin. Senné granule vašemu koni poskytnou nezaměnitelný požitek a pestrost z luk bohatých na druhy trav.

Krmení/použití produktu „Glyx-Wiese Heucobs“

Jako alternativa základního krmiva: 1,2-1,5 kg na 100 kg tělesné hmotnosti a den

Ke zvýšení hodnoty základního krmiva: Přizpůsobení množství nabídky základního krmiva

1 kg senných granulí nahrazuje 1 kg sena. Zakrmování větších množství provádějte pomalu. 1 kg senných granulí namočte 1,5-3 litry vody.

Maximálně 2 kg (hmotnost v suchém stavu) na jednu krmnou dávku - vždy namáčejte.

1 litr odpovídá cca 630 g

K pokrytí nezbytné potřeby surové píce u koní s problémy se zuby, resp. se žvýkáním by měla být denní krmná dávka cca 1,2-1,5 kg senných granulí na 100 kg tělesné hmotnosti, tak lze zamezit ztrátě hmotnosti. Senné granule jsou vhodné jako alternativa surové píce nebo ke zvýšení hodnoty sena, resp. senáže a jako náhrada dávky jadrných krmiv pro koně, kteří mají dostávat nižší dávku nebo žádné obiloviny. U velkých koní lze zjistit již od dávky 2 kg za den pozitivní účinky na trávení a výživový stav.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: