Omlouváme se za zpoždění, na spuštění e-shopu intenzivně pracujeme. V případě dotazů a objednávek mailujte nebo volejte +420 723 173 203
Děkujeme :-)

Spillers Oat balancer 20kg

Kód: 00380
Neohodnoceno
Značka: Spillers
525 Kč 456,52 Kč bez DPH 26,25 Kč / 1 kg
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

MÜSLI (NEJEN) PRO DOSTIHOVÉ KONĚ, KTEŘÍ JSOU KRMENI OVSEM, POPŘ. JEČMENEM

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • MÜSLI (NEJEN) PRO DOSTIHOVÉ KONĚ, KTEŘÍ JSOU KRMENI OVSEM, POPŘ. JEČMENEM
  • VYSOCE KONCENTROVANÉ KRMIVO
  • VYSOKÉ MNOŽSTVÍ VITAMINU E
  • KRMENÍ V POMĚRU 7 DÍLŮ OVSA : 3 DÍLY OAT BALANCERU

Oat Balancer je müsli původně určené pro dostihové koně, jejichž krmná dávka je založena výhradně na cereáliích. Tohle vysoce energetické müsli slouží jako další zdroj energie a navíc dokonale vyváží krmnou dávku a doplní ji o nezbytné vitaminy a minerály. Ty jim pouze „ovesná dieta" nemůže zajistit. Díky tomu si získalo velkou oblibu napříč jezdeckým sportem. Oat Balancer Mix je vysoce koncentrované krmivo bohaté na kvalitní bílkoviny, vysoce stravitelnou vlákninu, vitaminy a minerály. Obsahuje extra přídavek vitamunu E, který je hlavním antioxidantem a snižuje riziko poranění svalů a infekcí. Pro dokonale vybalancovanou krmnou dávku doporučujeme krmit v poměru 7:3 (7 dílů ovsa : 3 díly Oat Balancer Mix). Př.: 2,1kg ovsa : 0,9kg Oat Balancer Mix.

Složení:

napařované vločky ječmene, hipro sója, slunečnicové expelery, melasa, rýžové otruby, sójové slupky, vločky kukuřice, vločky hrachu, uhličitan vápenatý, sůl, vitamino - minerální premix, fosforečnan vápenatý, sójový olej, rostlinný olej, hydrogenuhličitan sodný, lyzin

Doporučené denní dávkování, dospělý kůň 500kg:

  • poměr oves : Oat Balancer = 7:3 = 2,1 kg ovsa: 0,9kg Oat Balancer Mix
Struktura: Müsli
Stravitelná energie MJ/kg: 12,2
Oleje %: 4
Bílkoviny %: 18
Vláknina %: 9
Škrob %: 21
Vitamin A IU/kg: 30000
Vitamin D3 IU/kg: 3500
Vitamin E IU/kg: 1400
Měď mg/kg: 70
Selen mg/kg: 0,7
Vápník %: 2,5
Fosfor %: 0,7
Zinek mg/kg: 200
Hořčík g/kg: 0,3
Vitamin B1 mg/kg: 14
Vitamin B2 mg/kg: 11
Vitamin B6 mg/kg: 6
Vitamin B12 mcg/kg: 45
Kyselina listová mg/kg: 15
Lyzin %: 1
Mangan mg/kg: 110
Biotin mcg/kg: 150
Draslík %: 1,4
Jod mg/kg: 1

Doplňkové parametry

Kategorie: Krmiva
Hmotnost: 20 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Britská společnost Spillers byla založena již v roce 1958, kdy uvedla na trh první krmiva pro koně s názvy Spillers Horse a Pony Cubes. Ačkoli od té doby uplynulo již mnoho let a celkově se smýšlení o krmivu pro koně velmi proměnilo, tradiční kostky krmiva Spillers jsou stále velmi oblíbené právě pro svou kvalitu a nutriční vyváženost.

Spillers provádí více než 50 let výzkum, inovace a rozvoj výživy koní a krmení, s cílem prodloužit a zkvalitnili život koní a poníků. Jejich krmiva a kostky (granule) jsou určená nejen pro koně se skvělými soutěžní výkony, ale i pro ty, které pomáhají v práci nebo jen ty, přinášející radost a potěšení. 

Spillers nejsou jen výrobci koňských krmiv, ale také majitelé koní. Při vývoji a výzkumu svých výrobků spolupracují s veterináři i předními odborníky na výživu z celého světa. Cílem společnosti Spillers není jen výroba kvalitních krmiv, ale především rozšiřování znalostí a povědomí o tom, jak správná výživa a krmení koní ovlivňuje jejich zdraví, chování, blahobyt a výkon nejen v soutěžích.