Taste of the Wild - High Prairie 12,2kg

Kód: 01213
1 625 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Holistické krmivo vhodné pro dospělé psy všech plemen a velikostí. 13kg

Detailní informace

Detailní popis produktu

Taste of the Wild High Prairie Canine je vynikající holistické krmivo plné masa a dalších kvalitních surovin. Je vhodné pro dospělé psy všech plemen a díky svému jedinečnému složení bez obilovin je skvělou volbou i pro psy s alergií.

Granule High Prairie Canine obsahují pečené bizoní maso, které je spolu s dalšími obsaženými druhy mas plné kvalitních bílkovin. Maso je provoněno bylinkami a doplněno o ovoce a zeleninu, které jsou plné antioxidantů, vitamínů a minerálů. Skvělou složkou krmiva je i sušený čekankový kořen, který se stará o rovnováhu probiotických bakterií ve střevech.

Složení:
Bizon (12 %), jehněčí moučka, kuřecí moučka, batáty, hrách, brambory, řepkový olej, vaječný výrobek, hovězí, pečená zvěřina (4 %), rajčatové výlisky, bramborová bílkovina, hrachový protein, moučka z mořských ryb, minerály, sušený čekankový kořen, rajčata, borůvky, maliny, extrakt z Yucca schidigera.

Vitamíny a stopové prvky:
Vitamín A 10 000 IU, vitamín D 750 lU, vitamín E 150 lU, hydrát chelátu železa a aminokyselin 60 mg/kg, hydrát chelátu mědi a aminokyselin 7,0 mg/kg, monohydrát síranu železnatého 60 mg/kg, pentahydrát síranu měďnatého 7,0 mg/kg, jodid draselný 1,5 mg/kg, hydrát chelátu manganu a aminokyselin 14 mg/kg, oxid manganatý 14 mg/kg, síran manganatý 14 mg/kg, hydrát chelátu zinku a aminokyseliny 75 mg/kg, síran zinečnatý 75 mg/kg, seleničitan sodný 0,3 mg/kg.

Obsah balení: 13kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: